AKLINIZA TAKILAN HERŞEY

Değer verdiğimiz ilkelerimiz arasında en başta gelen müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin sordukları soruları derleyerek aklınızda kalan sorulara yanıt olmak istedik!

İmaj Optik Güvenirliği

İmaj Optik Mağazaları ANTALYA bölgesinde 7 mağaza ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörün öncü kuruluşlarından olan imaj optik, "imaj optik " isim patent sahibidir.

Ürünler Orijinal mi?

İmaj Optik mağazalarından alacağınız bütün ürünler %100 orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Bütün ürünlerimiz CE sertifikalıdır.

Site Güvenliği

Web mağazamız ve lokasyon mağazalarımız'da önceliklerimizin bir taneside veri güvenliğidir. Web sitemiz üzerinden yaptığınız yada yapacağınız bütün alışverişlerinizde 3D güvenlik sistemi ile ödeme yaparsınız. Hiç bir şekil de KART BİLGİLERİ'niz kayıt altına alınmaz. Gizlilik Politikamızda  yer alan hüükümler gereği kayıt olurken verdiğiniz bilgiler hiç bir şekilde 3. taraflarca paylaşılmaz. 

Ürün aldım ! Nasıl İade edebilirim.

Satın almış olduğunuz ürünleri 6502 sayılı kanun gereğince, İPTAL İADE ŞARTNAMEMİZE  uygun şekilde 14 günde İade edebilirsiniz. İade edilme hususunda ürünün yeniden satılabilirlik özelliğinin kayıp etmemiş olması ve size gönderildiği gibi ( ürün,kutusu,belgeleri,faturası,aksesuarları) anlaşmalı kargo ile geri gönderimini yapa bilirsiniz.

İade ürün Geri Ödemesi

İade edilen ürünün tarafımıza geldikten sonra kontrollerini yapılması gereklidir. Ürün iade şartlarını karşılıyor ise, 1 ile 5 iş günü içerisinde ücretiniz iptali sağlanmaktadır. İade ücret süreleri bankanız ile alakalı bir durumdur.

Ürün değişimi nasıl yapa bilirim.

İmaj optik web mağazamızdan yapacağınız alışverişleriniz sonucu beğenmediğiniz yada farklı bir modeli almak istediğinizde ; ürün tutarı aynı ise , müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek bire bir değişim yapa bilirsiniz. Ürünler arasında fiyat farklarında ilgili departman arkadaşlarımız size yön gösterecektir. İptal iade işlemi başlatmanıza gerek yoktur.

Ürünüm Ne Zaman Elime Ulaşır

Satın almış olduğunuz ürünler gün içerisinde anlaşmalı kargo firması ile gönderilmektedir. Türkiye geneli ortalama dağıtım süreci 2 gündür. 

Web Sitenizden Lens Almak İstiyorum.
5193 sayılı "Optisyenlik Hakkında Kanun" gereği olarak kontak lens ve gözlük gibi 
optik ürünlerin satışı doktor reçetesi ile yalnızca optisyenlik müesseseleri
tarafından yapılabilir.
Internette kontak lens satışı yasal değildir.

Internet siteleri, optisyenlik müesseseleri gibi denetimden geçmedikleri için 
"sahte, kaçak veya süresi geçmiş" ürün alarak göz sağlığınızı tehlikeye atıyor
olabilirsiniz.
WEB SİTEMİZ WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEREK UZMAN
OPTİSYENLERİMİZDEN SİPARİŞ GEÇE BİLİRSİNİZ.
XML Bayiliği

XML Bayilik  sistemimiz ile kendi web sitenizde sanal pazarlar'da ürünlerimizi sata bilirsiniz. detaylı bilgi için TIKLAYIN

XML Komisyonu

XML Bayiliği onaylanmış ve sözleşme si olan bayilerimiz her satın aldığı ( sattığı) ürün üzerinden %10 komisyon almaktadır. Bu komisyonlar her alımınız dan 1 ay sonra hesabınıza gönderilmektedir. 1 aylık süre ürünün iade olması ve alınan ürünü hesabımıza geçmesi ile alakalı olarak 1 ay süre içermektedir.

XML Fiyatlandırması

XML Bayilik sözleşmesinde yer aldığı gibi bayilerimiz ürünleri site son satış fiyatından alırlar. Kendi satış fiyatları kendi inisiyatifinizdedir. üzerine diler iseniz kendi kar marjınızı koyarak satış yapabilirsiniz.

Ekartman nedir?

Ekartmangözlüğün camının ve iki cam arasında kalan köprünün genişliğini gösteren birimdir, yani gözlüğün boyutunu ifade eder. Cam genişliği 40 - 62 mm arasında değişirken, köprü uzunluğu 14 - 24 mm arasında değişiklik gösterir. Bazı gözlük modellerinde tek, bazılarında ise çoklu ekartman bulunmaktadır.

Güneş Gözlüğü Seçimini Nasıl Yapacağım?

Geniş alın, geniş çene, çıkık elmacık kemiklerine sahip iseniz Kare Gözlük,

●Yüzün uzunluğu, genişliğinden bir tık daha fazla ise Oval Gözlük,

●Yüzün alt kısmı dar, üst kısmı geniş ise Kalp Gözlük,

●Orantılı yüz hatlarına sahipseniz Yuvarlak Gözlük alabilirsiniz.