SİZDE KOLAYCA XML BAYİ Sİ OLABİLİRSİNİZ.

ANTALYA BÖLGESİNDE FALİYET GÖSTEREN İMAJ OPTİK MAĞAZALARI WEB MAĞAZASI İLE XML BAYİLİK ALARAK MEVCUT WEB SATIŞLARINIZA EN UYGUN FİYATLAR İLE AKSESUAR KATAGORİNİZ İÇİN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ BAYİLİĞİ ALA BİLİRSİNİZ. 

XML Bayilik Sözleşmesi

Eğer henüz başvuru yapmadı iseniz buraya tıklayarak önce xml bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sözleşmeyi aşağıdan PDF olarak indirebilirsiniz, XML Bayilik başvurunuz onaylandı ise lütfen çıktı alarak sözleşmeyi imzalayınız ve info@imajoptik.com.tr adresine gönderiniz..

 Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depoda stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.

XML BAYİLİK SİSTEMİMİZ KAZAN KAZAN SİTEMİ İLE YÜRÜTÜLMEKTEDİR. BAYİLİK SÖZLEŞMESİNİ KABUL EDİP İMAJ OPTİK BAYİSİ OLAN FİRMALAR YADA KİŞİLER KARGO SÜRECİNDEN TESLİMAT SÜRECİNE KADARKİ SÜREÇLER İMAJ OPTİK MAĞAZALARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEKTEDİR. 

SİZ ÜRÜNÜNÜZÜ SATIP KARINIZA ODAKLANIRSINIZ. XML VE CVS CIKTILARINIZ GÜNLÜK HAFTALIK OLARAK TARAFINIZA İLETİLİR. 

www.iamjoptik.com.tr YE ÜYE OLARAK ACTIĞINIZ HESAPTAN SATTIĞINIZ ÜRÜNLERİ DİREK ALARAK KARGO VE FATURA BİLGİLERİNE SON KULLANICI BİLGİLERİNİ GİRİP SATIN ALMA İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ. İMAJ PTİK VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLERE GÖRE FATURA VE KARGO İŞLEMLERİNİ BAŞLATIR. FATURALANDIRMA KONUSUNDA FATURAYI KENDİSİ KESECEK OLAN BAYİLER SADECE SADECE SON KULLANICI KARGO BİLGİLERİNİ GİRMELERİ YETERLİDİR. 

SİPARİŞ
Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen is ortağı giriş bilgileriniz ile "www.imajoptik.com.tr" adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargolamalar maksimum 2 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile ve Havale seçeneği ile Pesin olarak yapmanız gerekmektedir.

E-PAZARLARDAN YAPILAN SATIŞLARDA ANLAŞMALI KARGO ÜZERİNDEN GÖNDERİM
n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com v.b. sitelerden yaptığınız satışlar için kargo anlaşma kodunu ve kargo firmasını açıklamalar bölümüne yazmanız yeterli olacaktır.

FATURALANDIRMA
Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları sipariş gününde kesilmektedir.

İADE ve GARANTİ ŞARTLARI 
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Bayi tarafından iade yapılan ürünlerde nakit ya da kredi kartına ödeme olarak iade yapılmamaktadır. İade edilen ürün bakiye nize artı olarak eklenmektedir. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir. Kargoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili Kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir.

XML BAYİLİK KAZANCI

XML BAYİLİĞİ ALAN BAYİLER SON KULLANICI FİYATLARINDAN ( Sitede yer alan fiyatlar) ÜRÜNÜ ALIRLAR. SATIŞ FİYATLARI KENDİ TASVİPLERİNDEDİR. ALDIKLARI ÜRÜNDEN SON SATIŞ FİYATI ÜZERİNDEN % 10 İNDİRİM + 13TL KARGO DESTEK İNDİRİMİ ALIRLAR.  

BİREYSEL BAYİLİK ( ŞİRKETSİZ)

BİREYSEL OLARAK BAYİLİK BAŞVURUSU YAPAN ŞAHISLAR ÜRÜNLERİ SON KULLANICI FİYATINDAN ALIRLAR. SATIŞ FİYATLARI KENDİ İNİSİYATİFLERİN DEDİR. SON KULLANICIYA TARAFIMIZDAN KESİLECEK FATURA SİTE SON KULLANICI FİYATINDAN YÜKSEK İSE ARADAKİ FARKIN KDV HAK EDİLECEK PRİMDEN KESİLEREK PRİM ÖDEMELERİ YAPILIR. 

MAĞAZA BAŞVURUSU

MAĞAZA BAŞVURU YAPMAK İSTEYEN BAYİLERİMİZ İÇİN ( adınız.imajoptik.com.tr ) İLETİŞİM ÜZERİNDEN MAĞAZA SAHİBİ OLABİLİRLER. 

İŞ ORTAKLIĞI GENEL BİLGİLENDİRME

XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefi olmanıza gerek yoktur. İster iseniz ürün faturalarını son kullanıcıya direk biz keseriz. Vergi mükellefi olan bayiler faturalarını kendileri keserek tarafımıza ulaştırır ürün ile gönderimini yaparız.

 

Başvurunuzu info@imajoptik.com.tr adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.

 

Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde, kayıtlar ve evraklar (Vergi Levhası, imza beyannamesi, kimlik fotokopisi, iş ortaklığı sözleşmesi) tamamlanarak iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

 

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen drop-shipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

 

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depoda stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır. 

 

SİPARİŞ

Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen iş ortağı giriş bilgileriniz ile "www.imajoptik.com.tr" adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 14:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 14:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargo işlemleri maksimum 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile ve Havale seçeneği ile pesin olarak yapmanız gerekmektedir. Müşterinize kapıda ödeme olarak gidecekse siparişinizi verirken kapıda ödeme seçilmeli ve müşterinizin bilgileri kargo kısmına girilmelidir. Siparişinizi oluşturmanızın ardından teslimat bilgileri olarak, ister müşteri teslimat bilgilerini isterseniz de kendi bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak siparişiniz tamamlanmış oluyor. Siparişlerinizi doğrudan müşterilerinize gönderebiliyoruz. Bunun için müşterinizin adına kestiğiniz faturanızı ya da kargo şablonunu bize mail yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Dilerseniz ambalaj için malzemelerinizi (koli, bant, insert vb.) tarafımıza göndermeniz halinde paketleme sırasında bu malzemelerin kullanılması da mümkündür.

 

KAR MARJI

Ürün kar oranları, XML Bayilik Sözleşmesin de belirtilmiştir. XML çıktısında size, KDV dahil olarak son kullanıcı satış fiyatları ile gönderilmektedir. Çeşitli dönemlerde bayilerimize özel kampanyalar ile müşterilerinize uygun fiyatlar sunabilme imkanı buluyorsunuz. 

FATURALANDIRMA

 

Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları her ayın son günü toplu olarak  kesilmektedir.

 

XML TEDARİĞİ ve KULLANIMI

Aldığınız XML hizmetini sadece vereceğiniz IP üzerinde konumlanan tek domain üzerinden kullanma hakkı verilmiştir. Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz.  Dilediğiniz tüm platformlarda satış yapabilirsiniz. XML Bayilik Sözleşmesi yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ VE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ İÇİN 0543 830 8080 NOLU TELEFONDAN İRTİBATA GEÇE BİLİRSİNİZ.