Sizde İnternet'ten para kazanın.

Sitemize üye olarak satış ortaklığı programına başvura bilir ve tavsiye link'iniz ile davet ettiğiniz üyeler den her satılan üründen prim usulü kazanç elde edebilirsiniz. 

Kendinizin belirleyeceği satış stratejisi, çalışma saati ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz. İstediğiniz zaman çalışarak sosyal medya yada pazar yerlerinde veyahut kendi sitenizde ürünleri satarak kar elde edebilirsiniz. Ürünlerin kargolama'sı faturalandırılması vb diğer işlemlere hiç bir şekilde karışmadan sattığınız ürünün kar payını alırsınız. Web ekibimizin oluşturduğu reklam meteryallerinden ücretsiz yararlana bilir ister iseniz kendi pazarlama taktiğinizi kullana bilirsiniz. Satış Ortaklığı sözleşmesine lütfen göz atınız.

Satış ortaklığı programına katılan satış ortaklarımız her satışlarından %10 prim kazanır. Diler iseniz kendi satış ekibinizi kurabilir ekibinizin yaptığı satışlardan da komisyon ala bilirsiniz. 
Davet linkiniz ile gelecek olan müşteri adınıza otomatik olarak kayıt edilir. Herhangi bir zaman yapacağı alışverişinde ve devamında her alışverişinde size prim kazandırır. Kazan Kazan sitemi ile ile uyguladığımız satış Ortaklığı programımız da satış ortaklığı sözleşmesi  içerisinde yer alan şekilde ödemenizi imaj optik mağazaları güvencesi ile gerekli şartlar sağlandıktan sonra direk çekebilirsiniz. 

Kimler Satış Ortağı olabilir?

*Bilgisayar kullanmasını bilen ve sosyal medya hesabı olan herkes satış ortaklığı programına katıla bilir.

Her hangi bir ücret öder miyim?

*Satış Ortaklığı onaylanan hiç bir kullanıcıdan her hangi bir ücret talep edilmez. siz ürünü satıp kar elde edersiniz.

İşletme sahibi olmam mı gerek?

* Hayır. Satış ortaklığı programı için her hangi bir şirket yada kuruluş olmanıza gerek yoktur. 

SİZİ DE ARAMIZDA GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ...